پیام فرستادن
خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار
Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd.
خانه محصولاتمعکوس غشای اسمز

تجهیزات تصفیه آب 99 درصد نمک زدایی 20 متر مکعب 1000LPH RO

چت IM آنلاین در حال حاضر

تجهیزات تصفیه آب 99 درصد نمک زدایی 20 متر مکعب 1000LPH RO

99% Desalted 20m3 1000LPH RO Water Treatment Equipment
99% Desalted 20m3 1000LPH RO Water Treatment Equipment

تصویر بزرگ :  تجهیزات تصفیه آب 99 درصد نمک زدایی 20 متر مکعب 1000LPH RO

جزئیات محصول:

محل منبع: فوژو ، چین
گواهی: ISO9001
شماره مدل: YK-RO1000
توضیحات محصول جزئیات
میزان رد نمک:: 96٪ -99٪ کاربرد:: تصفیه آب
ظرفیت:: 1000LPH گواهینامه:: 404 Not Found
پیش فرآوری: مخزن فولاد ضد زنگ یا FRP سیستم: اسمز معکوس
پمپ ها: Cnp یا Grundfos کد HS: 8421299090
برجسته:

تجهیزات تصفیه آب 1000LPH RO

,

تجهیزات تصفیه آب 20m3 RO

,

سیستم اسمز معکوس نمک زدایی 99٪

ro سیستم اسمز معکوس تجهیزات تصفیه آب ro

پردازش سیستم اسمز معکوس (تصفیه خانه آب RO):

مرحله قبل از مرحله اول. (فیلتر شن و ماسه)
استفاده از فیلترهای شن و ماسه کوارتز چند منظوره ، هدف اصلی از بین بردن آب حاوی رسوبات ، منگنز ، زنگ زدگی ، مواد کلوئیدی ، ناخالصی های مکانیکی ، مواد جامد معلق و سایر ذرات در 20UM ماده فوق خطرناک برای مواد است.کدورت پساب کمتر از 0.5NTU ، CODMN کمتر از 1.5mg / L ، محتوای آهن کمتر از 0.05mg / L ، SDI کمتر از یا برابر با 5 است. فیلتر آب نوعی فرایند "فیزیکی - شیمیایی" است ، آب از طریق مواد دانه ای هنگام جدا شدن فیلترهای ناخالصی آب و تعلیق های کلوئیدی.فیلتر تصفیه آب موثر است و فرآیند اصلی تولید آب خالص فرآیند ضروری است.

مرحله دوم پیش تصفیه (فیلتر کربن)
فیلترهای کربن فعال برای از بین بردن رنگدانه های موجود در آب ، بو ، تعداد زیادی از ارگانیسم های شیمیایی و بیولوژیکی ، کاهش ارزش باقیمانده آلودگی آب و آفت کش ها و سایر آلاینده های مضر استفاده می شود.

ساختار فیلترهای کربن فعال و فیلترهای شن و ماسه کوارتز ، تفاوت در داخل ظرفیت جذب قوی کربن فعال برای حذف توسط فیلتر شن و ماسه کوارتز بدون فیلتر کردن مواد آلی ، جذب کلر باقیمانده در آب ، استفاده از آب بیش از کمتر است کلر برابر یا مساوی با کلر 0.1ML / M3 ، SDI کمتر یا برابر با 4 ، کلر اکسیدان قوی است ، انواع مختلفی از آسیب غشا وجود دارد ، به ویژه غشاهای اسمز معکوس نسبت به کلر حساسیت بیشتری دارند.علاوه بر این ، فرایند فعال سازی ، سطح کربن فعال برای تشکیل بخش های غیر متبلور برخی از گروه های عملکردی حاوی اکسیژن ، این گروه های عملکردی می توانند یک جذب شیمیایی از اکسیداسیون کاتالیزوری کربن فعال خبرهای بد داشته باشند ، برای بازگرداندن عملکرد ، می توانند به طور موثر تعدادی از یونهای فلزی را در آب از بین ببرید.

مرحله سوم پیش تصفیه (نرم کننده رزین)
رزین کاتیونی برای نرم شدن آب ، در درجه اول برای از بین بردن سختی آب استفاده می شود.سختی آب یک ترکیب کلسیم (Ca2 +) ، منیزیم (Mg2 +) یون است ، هنگامی که حاوی یون های سختی آب خام از طریق لایه رزین ، آب Ca2 + ، Mg2 + جذب رزین رد و بدل می شود ، و سایر اشیا در همان زمان کیفیت انتشار یونهای سدیم Na + از نرم کننده موجود در آب از یونهای سختی آب نرم شده خارج می شود.به طوری که به طور مثر از رسوب غشای اسمز معکوس جلوگیری می کند. سیستم می تواند به طور خودکار عقب برود و همچنین قرمز است.

پیش مرحله چهارم (فیلتر میکرون)
اندازه ذرات در آب برای از بین بردن ذرات ریز ، فیلترهای شنی می توانند ذرات کلوئیدی بسیار کوچک را در آب از بین ببرند ، به طوری که کدورت به 1 درجه می رسد ، اما هنوز هم در هر میلی لیتر آب برای صدها هزار ذره اندازه ذرات 1-5 میکرون کلوئیدی ، فشار بر روی این فیلتر برای حذف آب پس از اندازه ذرات 100 میکرون یا کمتر در ذرات کوچک ، برای کاهش بیشتر کدورت ، برای پاسخگویی به فرآیند بعدی نیاز به آب از حفاظت از فرآیندهای طولانی مدت بعدی.
اسمز معکوس

دستگاه اسمز معکوس وسیله ای برای تصفیه آب شور با عملکرد اختلاف فشار غشای نیمه تراوا است.این اسمز معکوس نامیده می شود ، زیرا در جهت نفوذ طبیعی است.مواد اختلاف فشارهای مختلف اسمزی دارند.

اسمز معکوس می تواند بیش از 97٪ نمک محلول و بیش از 99٪ کلوئید ، میکروارگانیسم ، ذرات و مواد آلی را از بین ببرد و به عنوان بهترین گزینه انتخاب اول در مهندسی آب تصفیه شده مدرن ، آب بسیار تصفیه شده و آب فضایی تبدیل شود (آب فوق العاده تصفیه شده).از برجسته ترین ویژگی ها می توان به مصرف کم انرژی ، عدم آلودگی ، تکنیک ساده ، آب با کیفیت بالا و عملکرد و نگهداری مناسب اشاره کرد.

RO با مخزن شستشوی معکوس-RO قلب سیستم تصفیه آب است ، بنابراین ما مخزن شستشو را با تمیز کردن قسمت داخلی RO آماده کردیم تا غشاهای RO طولانی تر کار کنند.

عقیم سازی UV (اختیاری)
این ماده از UV برای از بین بردن برخی از باکتریها که ممکن است از سیستم اسمز معکوس نیز عبور کنند استفاده می کند.
لوله ضد عفونی کننده از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا استفاده می کند ، ماده ای با کارایی بالا که می تواند بازتاب زنگ زده را به اشعه ماورا بنفش برساند ، در صورت استفاده ، مطابق با الزامات بهداشتی صنایع غذایی آلودگی ایجاد نمی کند.لوله ساخته شده در لامپ ماوراio بنفش و لوله شیشه ای کوارتز ، لوله ضد عفونی برای ظرف ضد هوای
ضدعفونی کننده ازن
برخی از باکتریها ممکن است توسط اشعه ماورا بنفش از بین نروند ، دستگاه ضدعفونی کننده ازن برای از بین بردن این باکتریها استفاده می کند. ما برای برج ازن از فولاد ضد زنگ 316 استفاده می کنیم ، زیرا می تواند در برابر ازن بسیار خوب از SS304 مقاومت کند ، عمر طولانی تر خواهد بود.


زمینه های:
1) صنعت الکترونیکی ، تصفیه آب فوق خالص صنعت نیمه هادی
2) صنایع شیمیایی ، صنایع دارویی تصفیه آب خالص
3) غذا ، نوشیدنی ، آب آشامیدنی ، آب آشامیدنی بطری ، بسته بندی کیسه / کیسه تصفیه آب آشامیدنی خالص
4) آبکاری و صنعت تصفیه آب فاضلاب صنعت چرم
5) آب شیرین کن شور ، شیرین سازی آب دریا ، متالورژی و تصفیه آب خالص صنعت سبک
6) محصولات آرایشی ، باتری ماشین ، تولید کود مایع تصفیه آب خالص
7) یخ مکعب خوراکی ، یخ لوله و غیره
8) مدرسه ، هتل ، بیمارستان ، آزمایشگاه ، درمان سطح ، آزمایش هیدرولیک ، دیگ بخار صنعتی ، دیگ بخار نیروگاه ، تصفیه آب دیگ بخار فشار بالا

اظهارات: ما می توانیم از محفظه غشای الیاف شیشه ، محفظه غشای فولاد ضد زنگ ، فیلتر الیاف شیشه استفاده کنیم مخزن ، مخزن فیلتر فولاد ضد زنگ و غشای پمپ و RO از مارک های مختلف.

ویژگی های سیستم اسمز معکوس تجهیزات تصفیه آب:
· NO بازسازی شیمیایی
· بدون تخلیه زباله های خطرناک ، برای محافظت از محیط زیست مفید باشد
·سیستم اسمز معکوس عملکرد مداوم ، عملکرد ساده است
·سیستم اسمز معکوس نصب و نگهداری آسان است

1000LPH تجهیزات تصفیه آب معکوس اسمز

اطلاعات تماس
Guangdong Morui Environmental Technology Co.,Ltd.

تماس با شخص: Benson

تلفن: 86-13530341575

فکس: 86-0755-27415005

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات